Ozvučený Překladač/Komunikátor Landrover - ECTACO CR: Elektronické překladače a slovniky Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Ozvučený Překladač/Komunikátor Landrover

 

ECTACO Sites:  Русский  Español  Polski  French  Brasil  Deutsch

 
 
 
 

Kommunikátor Landrover
Koupit

Edice/Výrobce: Anobic/Landrover  
Jazyk: Čeština <-> Angličtina/Čeština <-> Němčina 
Výslovnost:
Ano
Úroveň:
Začátečníci, mírně pokročilí, středně pokročilí, pokročilí
Obsahuje:
Slovníky, Konverzační příručka, výuka angličtiny/n
ěmčiny, obrázkový slovník, idiomy, překladač
OS : 
Android 4.2

Záruka: 12/24 měsíců
WiFi: IEEE 802.11 b/g/n
Paměť RAM: 1 Gb
Paměť Flash: 8 GB
MMC:
microSD/microSDHC (
až 32GB)

SIM: 2
Rozměry:  
132×70×22 mm
Displej:  Dotykový 
4.0”
 TFT
Rozlišení: 
480x800
 bodů
Vestavěná baterie: li
thium-polymerová (3000 mAh)
Váha: 232 gr
Přední kamera 2
.0 MPx 
Zadní kamera: 5.0 MPx 

Navigace: GPS, A-GPS
Dostupnost:  
Skladem   

Obsah balení : Telefon, baterie, USB kabel, nabíječka, uživatelka příručka, šroubovák


Cena: 
8.290 Kč vč DPH

Fotogalerie

_______________________________________________

Popis produktu.

Jazykový
smartphone & komunikátor Landrover je určen pro ty, kteří se chtějí naučit cizí jazyk ve svém volném čase. Rozšířené databáze výuky jazyku a doplněné o výslovnost lektorem cizího jazyka, také obsahuje další programy a vychytávky, například: obrázkový slovník, překladač, audio a video přehrávač .


Hlasový překladač (on-line):

 • Česko<->Anglicky
 • Česko<->Německy

Překlad celých vět:

Překladač textu umožňuje překládat celé věty. Tato funkce je vhodná pro komunikaci v cizím jazyce lze zadaný text ve formátu (psaného textu, hlasem a skenováním pomocí kamery), a Zkontrolujte chyby napsaného a vybraného slova. Zařízení může poskytovat výslovnost každé věty či slova.

Slovníky:

 • Unikátní slovník s maximální slovní zásobou na českém trhu. Slovníky pojmů obecné a specializované slovníky obsahující více než 650.000 hesel (angličtina), a 450.000 hesel (němečina) , které lze rozšířit - největší slovník základních a odborných pojmů! Unikátní výslovnost lektorem angličtiny , frází a výrazů nejmodernější modul TTS syntéza řeči ( text-to -speech ), ve slovníku .
 • Mluvící Ilustrovaný slovník.

Language Teacher:

Aplikace Language Teacher (učitel), Vám pomůže naučit se jazyk rychle a snadno. Postup výuky byl vypracován takovým způsobem, že začnete od výuky písmen a jednoduchých slov až po konverzaci v různých životních situacích. Vět, frází a dialogů. Přístroj využívá rozpoznávání hlasu , takže si můžete procvičovat výslovnost. Postačí, když řeknu slovo nebo větu. Pokud se Vám nepodaří provést Vaši výslovnost správně, můžete jít dál, pokud ne - přístroj Vám řekne, že budete potřebovat trochu více tréningu . Další způsob, jak mít na v paměti, slovní zásobu, je práce " opakováním  slov k obrázkům ve výukovém programu."

PhraseBook:


Program Frázebook obsahuje 15 kategorií nejužitečnějších cestovních vět z kategorie: restaurace, hotel, letiště, lékař, policie a dalších. Každá kategorie je rozdělena do dílčích kategorií, které obsahují věty a lze v danou situaci použít. V každé dvojici jazyků je více než 30.000 vět.

Výuka jazyka: 

 • Výslovnost všech anglických/německých slov. 
 • Překladač cizojazyčných textů a vět. Možnost hlasové komunikace v online překladači.
 • Překladač textů bez připojení k internetu.
 • Nepravidelná slovesa a idiomy. 
 • Výukový software "Angličtina do ucha" a "Němčina do ucha" (MP3 soubory). 
 • Lingvistické hry.
 • Kontrola pravopisu.
 • Dulingo

Cestovní zdroje:

Jazykový smartphone & komunikátor Landrover Vám poskytne spoustu možností komunikace na cestách a tím Vám cestování otevírá novou dimenzi a zjistíte mnohem více informací o dané destinaci. Mnoho informací a dostupnost komunikace na dosah ruky. Hodnocení zákazníků je velmi pozitivní v situacích, do kterých se na svých cestách dostanou Landrover vyřeší. V restauraci ve Španělsku, si objednáte jídlo, přečtěte si o aktuálních informacích ve světě, při komplikacích na cestách s policii už nebudete v nevýhodě a budete rovnocenným partnerem. Zdroje jsou téměř nekonečné. Při návštěvě u lékaře dokážete popsat komplikace, které Vás trápí. Takže si můžete naplánovat turistiku, o které jste před tím jen snili a neměli odvahu.

Připojení.

Element Lite využívá WiFi nebo síť GSM prostřednictvím vestavěné SIM karty. V dnešní době jsou internetové sítě WiFi dostupné již v každém evropském turistickém městě, v restauracích a na letištích. Pokud přístroj najde v dosahu veřejnou síť WiFi, připojí se k ní automaticky, bez nutnosti jakéhokoliv nastavení.

Navigace GPS.

Vestavěná GPS navigace ve Landrover  to je jedna z nejpřesnějších navigací na trhu. Naplánuje nejlepší trasu a zavede Vás i do těch nejodlehlejších míst. Stačí nastavit cíl cesty a řídit se hlasovými pokyny navigace. Vaše cesta s Landrover bude o mnoho jednodušší.

Údaje mají pouze informativní charakter. ECTACO Ceska s.r.o. si vyhrazuje právo na jejich změnu bez předchozího upozornění.

Elektronické překladače Anobic

________________________________________________

Kapesní překladač řeči a vět Anobic 6000
Objednávky bez registrace telefonicky: +420 777333779, e-mail: info@ectaco.cz 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky